Киноклуб, Новости о фильмах

"Lumekuninganna II: Elsa ja Anna uued seiklused" eellinastused nädalavahetuseti Sinu kinos

|
Disney suure animafilmi järgmine seiklus algab varajaste eellinastustega!

Oodatud järjeloo "Lumekuninganna II: Elsa ja Anna uued seiklused" varajased eellinastused toimuvad alates 6. detsembrist nädalavahetuseti Sinu kinos, leia seansid meie kinokavast. Seansid toimuvad eesti, vene ja inglise keeles.

Piletid leiad SIIT!

Miks sündis Elsa siia ilma võluvõimetega? Tõde mineviku kohta ootab teda, kui ta võtab ette rännaku tundmatusse, mis viib ta Aarendellist kaugele nõiutud metsadesse ja Tumeda mere kallastele. Vastused nendele küsimustele kutsuvad teda, aga samas ohustavad need ka tema kuningriiki. Koos Anna, Kristoffi, Olafi ja Sveniga võtab Elsa ette ohtliku ent uskumatu rännaku. Eelmises filmis seisis Elsa silmitsi hirmuga, et tema võimed on teda ümbritseva maailma jaoks liiga tugevad. Selles uues seikluses peab ta aga lootma, et nendest piisab.

Treiler

Создатели новой эстонской комедии «Чак Бэнд Шоу» проведут грандиозный благотворительный аукцион

19.12.2019, Киноклуб, Новости о фильмах
С этой недели в продажу поступят благотворительные билеты в поддержку борьбы против рака на сеансы нового отечественного комедийного фильма «Чак Бэнд Шоу» («Ühemeheshow»). Создатели картины также приурочили к премьере грандиозный благотворительный аукцион, доходы от которого будут переданы Фонду помощи больным раком Kingitud elu.

Инвестиции в модернизацию A. Le Coq Sviit составили около 13 000 евро на одно место

19.12.2019, Киноклуб, Новости о фильмах
Сегодня состоялось официальное открытие модернизированного кинозала класса люкс A. Le Coq Sviit мультиплекса Coca-Cola Plaza. Открывшийся после ремонта кинозал стал еще удобнее. Инвестиции в модернизацию Le Coq Sviit составили около полумиллиона евро.