Film 43
Movie 43 (2013)
Žanr: Komöödia
Alla 14 a. Keelatud Alla 14 a. Keelatud
|

Hoiatus! Tegemist on jube nilbe, labase ja kõlvatu, kuid kohutavalt naljaka filmiga. See film on mõeldud kõigile neile, keda on ära tüüdanud romantilised ja liiga leebe huumoriga vürtsitatud filmid!

Produtsent Peter Farrelly ("Dumb and Dumber", "There's Something About Mary") juhtimisel mitmete tuntud lavastajate koostöös valminud pööraselt naljakas komöödiakogumikus, mille läbivaks jooneks on allapoole vööd naljad ja halastamatult siivutu huumor, teeb kaasa terve trobikond filmistaare: Elizabeth Banks, Kristen Bell, Halle Berry, Leslie Bibb, Kate Bosworth, Gerard Butler, Kieran Culkin, Josh Duhamel, Anna Faris, Richard Gere, John Hodgman, Terrence Howard, Hugh Jackman, Greg Kinnear, Johnny Knoxville, Justin Long, Stephen Merchant, Christopher Mintz-Plasse, Chloe Grace Moretz, Chris Pratt, Dennis Quaid, Liev Schreiber, Seann William Scott, Emma Stone, Jason Sudeikis, Uma Thurman, Naomi Watts, Kate Winslet jt.

TÄHELEPANU! Filmist linastub lisaks ingliskeelsele originaalversioonile (mis on varustatud eesti- ja venekeelsete subtiitritega) ka Venemaal populaarse sünkroonfilmitõlgi Goblini kommentaaridega versioon! Goblini pealelugemisega versioon on varustatud eestikeelsete subtiitritega.

Kinodes alates: 18.01.2013
Filmi pikkus: 1h 37 min