Ühikajänku
House Bunny, The (2008)
Žanr: Komöödia
Alla 12 a. mittesoovitatav Alla 12 a. mittesoovitatav
|

Playboy jänku Shelley Darlington (Anna Faris) elab muretut elu kuni päevani, mil ta pärast oma 27ndat sünnipäeva Playboy häärberist välja visatakse.

Põhjus: liiga vana! Kuna tal pole kuhugi minna ja oma autos ööbimise eest võib sattuda politseisse, asub naiivne blondiin otsima peavarju. Nõnda satub ta nohikutest tütarlaste korporatsiooni juurde, keda ähvardab majast ilmajäämine, kui nad ei suuda väravata uusi liikmeid. Selle eesmärgi saavutamiseks paneb Shelley mängu kõik oma teadmised meikimise ja meeste alal. Samal ajal saab Shelley ise õppetunni, et vajab midagi, mida neil tüdrukutel on kuhjaga – isikupära. Kui nutikus saab kokku liidetud seksikusega, siis võivad nad kõik lõpetada teesklemise ja tunda end vabalt just iseendana.

”Ühikajänku” on seksikas komöödia, mille peaosas zhanri veteran Anna Faris (”Õudne film”, ”Tõlkes kaduma läinud”). Lisaks talle teevad kaasa Colin Hanks (”King Kong”), Emma Stone (”Superbad”), Rumer Willis (”Pantvang”), Kat Dennings (”40-aastane neitsi”) jt. Lavastas Fred Wolf (”Saturday Night Live”).

Kinodes alates: 17.10.2008
Filmi pikkus: 1h 37 min
Tootja: Columbia Pictures Corporation
Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA