Armastuse punane pärl
Kрасный жемчуг любви (2008)
Žanr: Romantiline draama
Alla 12 a. mittesoovitatav Alla 12 a. mittesoovitatav
|

Maria on noor ja kaunis. Naise elu sarnaneb muinasjutuga, kõik tema unistused täituvad nagu võlukepikese abil. Kaunitaril on tark, armastav ja rikas abikaasa; tal on olemas kõik, mida hing ihkab – kõik, mida raha eest saab. Kuid tal ei ole lapsi. Maria tahaks emaks saada, aga ei ole suuteline sünnitama.

Selleks, et oma nukrusega kuidagi hakkama saada, läheb meeleheitel naine šamaani juurde. Too ennustab kivide pealt… Maria tõmbab välja punase pärli, mis on armastuse ja kire sümbol. Peagi kohtab ta Teda… Ta on hulljulge motosportlane, kes muudab kaunitari elu, õhib tema maailma seestpoolt, tehes kõik maatasa.

Nad kihutavad tsikliga linnas ringi, nad armatsevad kõikjal. Suurlinn lummab oma bulvarite ja küngastega. See on kirglik ja imeline, unetute ööde ja hinge pahupidi pööravate seikluste linn. Selles linnas elab armastus, ja armastuse eest pole võimalik põgeneda… isegi siis, kui seda punast pärli looduses tegelikult ei eksisteeri...

“Armastuse punane pärl“ on romantiline draama, mille lavastas Eesti mees Andres Puustusmaa (“18-14“). Osades Oksana Fandera (“Riiginõunik“), Igor Jatsko (“18-14“), Jevgeni Tsõganov, Natalja Surkova, Juri Stepanov, Irina Rahmanova jt. Eesti meeste lippu hoiab käesolevas linaloos kõrgel Peeter Volkonski.

Kinodes alates: 9.05.2008
Filmi pikkus: 1h 24 min
Tootja: Triamen Film OÜ
Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA