Dokumentaal

Alla 12 a. mittesoovitatav
Aasta täis draamat
Aasta täis draamat
2017. aastal kuulutab Kinoteater välja töökonkursi, et leida inimest, kes poleks teatris käinud ning vaataks ära kõik 2018. aastal loodud teatrilavastused. 450 kandidaadi seast leitakse 21-aastane Alissija-Elisabet, rätsepaharidusega Valga tüdruk venekeelsest perekonnast. Noor inimene, kes ei tea midagi Eesti teatrist ega tunne ühtegi eesti näitlejat.
Kinodes alates: 25.10.2019, Filmi pikkus: 1h 46 min
Žanr: Dokumentaal
Lavastaja:
Marta Pulk
Lubatud Kõigile
Apollo 11
Apollo 11
Sind ootab ees tõeliselt erakordne filmielamus! Dokumentaalfilm “Apollo 11” on kokku pandud äsja avastatud seninägematust ning ülimalt kvaliteetsest videomaterjalist, millest avaneb detailne pilt inimkonna tähtsaimale avastusretkele.
Kinodes alates: 6.09.2019, Filmi pikkus: 1h 33 min
Žanr: Dokumentaal
Lavastaja:
Todd Douglas Miller
Lubatud Kõigile
GORILLAZ: REJECT FALSE ICONS
GORILLAZ: REJECT FALSE ICONS
Legendaarse bändi Gorillaz erakordne dokumentaalfilm „GORILLAZ: REJECT FALSE ICONS“ ühel õhtul 16. detsembril Sinu kinodes Coca-Cola Plaza ja Ekraan. „GORILLAZ: REJECT FALSE ICONS“ on verivärske dokumentaalfilm Briti bändilt Gorillaz, mis on planeedi edukaim virtuaalansambel*. Oma esimeses portreefilmis jäädvustas lavastaja Denholm Hewlett kolme aasta jooksul bändi iga liigutuse – ka kahe paljukiidetud albumi sünni ja maailmaturnee.
Kinodes alates: 16.12.2019, Filmi pikkus: 1h 35 min
Žanr: Dokumentaal
Lavastaja:
Denholm Hewlett