LUXE, uus kinosaalide staar on saabunud!


Coca-Cola Plaza kinos on avatud Baltikumi esimene LUXE kontseptsiooniga kinosaal. LUXE kinosaalid on Forum Cinemas omanikfirma Odeon Grupi kaubamärk, mis tähistab tavapärasest suuremat mugavust koos eriti kvaliteetse heli ja pildiga. Kinokülastuse teeb eriliseks veel seegi, et kogu saal on sisustatud ülimugavate recliner istmetega.

Endistesse saalidesse number 3 ja 4 mahub varasemaga võrreldes vähem külastajaid aga see-eest pakuvad uued recliner istmed erakordset mugavust, millest tunneb rõõmu ka kõige nõudlikum filmisõber. Uued istmed on erilised just selle poolest, et neis saab filmi nautides end sättida just sellisesse asendisse nagu endale parim tundub.

Mõlemad LUXE saalid (number 4 - kohti 61, number 3 - kohti 63) on avatud ja ootavad kinokülastajaid.

Kohtume kinos!

   

   

 

 

                                                                                                                                                                

 

iSense – ava oma meeled tipptasemel kinoelmuseks!

 

Coca-Cola Plazas suurimas saalis iSense (458 kohta) peitub müstiline ja imetabane maailm, kus tänu tipp-tehnoloogilisele Barco 4K laserprojektorile, ülivõimsale dünaamilisele Dolby Atmos helisüsteemile ja supermugavatele istmetele unustad ümbritseva reaalsuse, et nautida täiel rinnal filmimaailma imelisust. iSense, see tähendab võimalust tajuda ja kogeda midagi, mis annab kinokogemusele uue tähenduse! Astu korraks eemale oma argitoimetustest ning mine seiklema fantaasiarikastele ja emotsiooniderohketele filmimaastikele.
 

Eriti terav pilt ja erksad värvid

iSense saalis on kasutusel Barco 4K laserprojektor, DP4K–60L. Projektori ülivõimas valgusjõud – 56 000 luumenit, toob Sinuni erakordselt erksad värvid ja terava pildi. Pärast sellisel tasemel pildikvaliteediga kinokogemust tundub kõik muu kahvatuvat.
 

Luksuslikud nahkistmed

iSense saal ei paku mitte ainult silmarõõmu, vaid elamusi kõigile meeltele. Saali jaoks on Itaalias spetsiaalselt disainitud supermugavad premium-klassi avarad nahkisted, mis lasevad Sul unustada kinosaali ja sukelduda filmimaailma.
 

Dünaamiline ja ruumiline heli

Uue põlvkonna kirjeldamatult võimas Dolby Atmose helisüsteem CP850, toob helid kuuldavale lausa 68 kõlarist ning see jõuab kinokülastajani viiest erinevast suunast - nii laest kui seintelt. Kõik helid, muusika ja kõne liiguvad kinosaalis nõnda, et tunned nagu viibiks ka ise filmi sees ning kogu tegevus toimub Sinu ümber.
 

Suurem ekraan

iSense saali uus ja suurem ekraan laiub seinast seina, 170 ruutmeetri ulatuses. Suur matt pinnaga ekraan pakub võrreldes teiste ekraanidega 40% suuremat heledust, kuna peegeldab valgust paremini tagasi ning tekitab selge ja puhta pildi. 
 

Meie südameasjaks on pakkuda kinosõpradele veelgi nauditavamat kinoelamust ja esmaklassilist teenindust. 

  


Sinu kino, Forum Cinemas!