Piletihinnad
 Kinokava
 Asukoht ja parkimine
 Sisekorraeeskirjad
 Tagasiside

Kino CENTRUM

Tallinna 22, 71008 Viljandi

Kino avatakse pool tundi enne esimese seansi algust.

Telefon: 4355311

 

FORUM CINEMAS CENTRUM avas Viljandi elu ja linna keskpunktis, Centrumi juurdeehituse teisel korrusel, esmakordselt uksed 10. märtsil 2017.

Aastas külastatakse kino keskmiselt ligi 120 000 korda ning filme, teatri-, ooperi- ja kontsertlinastusi ning erisündmusi nagu näiteks suuremaid jalgpallivõistlusi linastub Centrumis aasta jooksul üle 250-e.

Kino kaks saali (168 ja 87 kohta) pakuvad kinosõpradele rikkalikku filmivalikut ja maailmatasemel heli ning pildikvaliteeti. Mõlemad saalid on varustatud tänapäevase absoluutse tipptehnikaga – digitaalprojektsiooni projektoritega, mis võimaldavad vaatajateni tuua lisaks täisdigitaalsetele filmidele ka kõik uusimad 3D-filmid. Mugavad kõrge seljatoega kinotoolid on varustatud hea tava kohaselt joogitopsihoidikutega, piisava jalaruumiga ning tõelist kinoelamust pakuvad suured kumerusega kinoekraanid, mis tagavad projektori valguse ühtlase jaotumise ning tavapärastest lameekraanidest selgema ja teravama pildi. 

Centrumi suur saal on varustatud ka Dolby Atmos helisüsteemiga, mis pakub tipptasemel heli nagu viibiksite ise sündmuste keskel. Lisaks erakordsele filmielamusele tagab see suurepärase kogemuse ka kõikide erilinastuste, kontsertfilmide ja ülekannete puhul, kus muusika ja heli on just kesksel kohal. Loomulikult on filmid varustatud ka eesti- ja venekeelsete subtiitritega ja kogupere animatsioonid on dubleeritud eesti keelde.

Kinopiletite ostmine on tehtud võimalikult mugavaks — lisaks tavapärastele piletikassadele on võimalik pileteid soetada ka internetist või mobiilist. Kodulehel www.forumcinemas.ee ja Forum Cinemas rakenduses (iOS, Android ja Windows) on võimalik reaalajas näha vabade kohtade arvu ning piletiostul on võimalik istekohti ise valida. Samuti saab piletit osta kino sissepääsu juures asuvast piletiautomaadist.

3D filmide puhul saate endale lunastada 3D filmi vaatamiseks vajalikud korduvkasutatavad 3D prillid kino müügipunktist .


Centrum kino opereerib Forum Cinemas OÜ ja kino kuulub Eestis samasse kinoketti Tallinnas asuva kinoga Coca-Cola Plaza ning Tartus asuva kinoga Ekraan. Forum Cinemas ketti kuulub Soomes, Eestis, Lätis ning Leedus kokku enam kui sada kinosaali.


Meeldejäävaid filmielamusi,

Forum Cinemas Centrum