Forum Cinemas on nüüd leidnud tavapärastele reklaamidele põneva alternatiivi – interaktiivne publikumäng otse suurel kinoekraanil, milles osalemiseks läheb vaja üksnes nutitelefoni. 

Meil on põnevaid uudiseid kõikidele Forum Cinemas kinode külastajatele nii Tallinnas, Viljandis kui Tartus – peagi on põhjust enne filmiseansside algust juba varakult kinosaali maha istuda, sest kümme minutit enne linastuste algust on kõikidel võimalik osa võtta põnevast ja interaktiivsest mängust otse suurel kinolinal. Vaja läheb ainult nutitelefoni, osavust ja veidi õnne ning võid võita erinevaid mänguga või kinoga seotud auhindu.

Enne kinoseansside algust ilmub suurele ekraanile interaktiivne mäng, millest saavad kõik saalis viibijad osa võtta oma mobiiltelefoni abil tõmmates alla vastava rakenduse ja trükkides sisse ekraanile ilmuva koodi. Seejärel käivitub mäng, kus teiste saalis viibijate vastu tuleb võistelda erinevates osavust või teadmisi vajavates ülesannetes. Mängimiseks läheb vaja üksnes enda mobiiltelefoni!

Peale üldise tunnustuse ja heakskiidu pälvib võitja mänguga või kinoga seotud auhindu, milleks võivad olla uued kinopiletid, snäkid, filminänn või mõni muu mänguga seotud auhind.

Ka Sinu ettevõtte mäng võib olla meie ekraanil, selleks võta ühendust jana.vassiljeva@forumcinemas.ee